1966’dan bugüne

Altınmakas Boya ilk olarak 1966’da boya ve kimyasal madde satışı yapmak üzere kuruşmuş bir şirkettir. Halen NOSAB’ta 5000 m² kapalı alana sahip deposu, İzmiryolu, Ulucadde ve Kayhan caddesinde bulunan 3 adet perakende satış mağazası ile birlikte toplam 9000 m²’yi aşan bir çalışma alanına sahip sektörünün öncü ve lider firmasıdır.

Temsilciliğiniz yaptığımız başlıca firmalar: (Our main partners are as fallows:)

  • AkzoNobel Boya A.Ş.     : Elektrostatik Toz Boya (Electrostatic Powder Coatings)
  • Kansai Altan Boya A.Ş.  : Sanayi Boyaları (Industrial Coatings)
  • Kansai – Neotect Boya    : Koruyucu Boyalar (Protective Coatings)
  • International Paint Ltd.   : Koruyucu Boyalar (Protective Coatings)
  • Marshall Boya A.Ş.         : İnşaat Boyaları (Construction Paints)
  • Natech Kimya A.Ş.         : ZENTECH 458 Nano Yüzey İşlem (Nano Surface Preparing Chemicals)
  • Natech Kimya A.Ş.         : SILVERZONE Antibakteriyel Çözümler
  • Korotek Kimya A.Ş.        : Termoplastik Toz Boya (Thermoplastic Powder Coatings)

Firma kültürümüz olarak benimsediğimiz dürüst, kaliteli ürün ve en iyi hizmet anlayışımız kurulduğumuzdan bugüne vazgeçmediğimiz prensiplerimiz arasındadır.

Ana hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en kaliteli ürünü önermek, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve özel ürün önerilerimiz ile birlikte maliyet avantajları sağlayıp daha çok rekabetçi olabilmelerine olanak sağlamaktır. Böylece gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı satışlarında rekabetin üst düzey olduğu bir dönemde fayda sağlayıp çözüm ortağı olarak müşterilerimizin büyümesinde katkı sağlamaktır.

(Our company was established in 1966 to sell paints and chemical products and has always been the leader and inovator company on his area. We have now 3 retail and one warehouse stores which are totaly over 9.000 m² closed area.)

(Our principle is to offer the best service with leader and qualified products.)

(Our main goal is to be the best partner of our customers on their needs. We believe that giving different and inovative product offers, will lead our costomers to have different chances on their markets. That is why we are very interested in inovative products and different solutions. We never give up trying.)